25 - Zoologická- Evertebrata

 1. Sbírkalupa Sbírka Muzea regionu Valašsko, muzeum ve Valašském Meziříčí
  ÚzemíČeská republika (CZE). Podsbírka je zaměřena na dokumetaci členovců regionu Valašsko (bližší okolí okr. Vsetín). Podsbírka obsahuje i početné sběry z regionu jižní Morava.
  ObdobíJádro podsbírky tvoří sběry ze 2. poloviny 20. století.
  PředmětyPodsbírka je tvořena převážně členovci pocházejícími z výzkumů pralesovitých rezervací v regionu (sbíráno pomocí zemních padacích pastí). Zastoupeny jsou všechny skupiny epigeických členovců. Zastoupeny jsou i sběry z regionu jižní Morava.
  Obor25 - Jiná
  Počet předmětů2892
   Mnohonožky (Diplopoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Měkkýši (Gastropoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Insecta - Coleoptera, Diplopoda, Arachnida, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Žížalovití, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Pavoukovci (Araneidea), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Depozitář zoologie VM Depozitář zoologie VM Depozitář zoologie VM Sekáči (Opilionidea), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Depozitář zoologie VM - det Depozitář zoologie VM - det Depozitář zoologie VM - det Žížalovití, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Stonožkovití (Chilopoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Stonožkovití (Chilopoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Roztoči (Acarina), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Proterospermophora, uložení v lihu Chvostoskoci (Collembola), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Opisthospermophora, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Žížalovití, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Stejnonožci (Isopoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Insecta - Coleoptera, Diplopoda, Arachnida, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Depozitář zoologie VM Depozitář zoologie VM - det Žížalovití, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Pavoukovci (Araneidea), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Opisthospermophora, uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí Stonožkovití (Chilopoda), uložení v lihu. Materiál ze zemních pastí